Neden CarMaestro


SİZİ ARAYALIM MI ?

NEDEN CARMAESTRO

Bütünleşik Çözüm

Araçlarınızın filo mantığı ile yönetimini tek bir merkez ile muhatap olarak yapmanızı sağlıyoruz.
Araçlarınızın idari yönetiminden, onarımlarının yönetimine, yedek parça tedarik ihtiyaçları yönetiminden, lastik yönetimine kadar tüm ihtiyaçlarını tek platformda yönetiyoruz.

SİZİ ARAYALIM

Türkiye Genelinde 7/24 Çözüm

15 Yıllık Servis network yönetimi tecrübesi ve deneyimli ekibi ile Türkiye’nin her yerinde internet üzerinden iletişim halinde 7/24 hizmet mantığıyla araçlarınızın ihtiyacı olduğu andan tekrar yola çıkana kadar yanlarındayız.

SİZİ ARAYALIM

Maliyet Yönetimi

Sabit ve standart ücretlendirme sistemi, yedek parça tedarik yönetimi, onarım zamanı yönetimi ve ikame araç yönetiminde sahip olduğumuz tecrübe ile maliyetlerinizi en etkin şekilde yönetiyoruz.

SİZİ ARAYALIM

Gelişmiş Yazılım ve Detaylı Raporlama

En gelişmiş entegre filo yönetim yazılımı ile 200’den fazla program ve raporlama, anlık rapor alma imkanı, istatistik programları ile her türlü maliyet ve süreç yönetim takibi sağlıyoruz.

SİZİ ARAYALIM

Hasar, Bakım, Arıza ve Onarım Yönetimi

Araçlarınızda yaşanabilecek her türlü hasar, bakım, arıza ve onarım süreci işlemlerinizi Türkiyenin her yerinde yetkili ve geniş özel servis ağı ile sizin adınıza yönetiyoruz

SİZİ ARAYALIM

Deneyim

Sigorta sektörü , servis ve network, yedek parça, çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, iletişim, operasyon yönetimi konularında deneyimli uzman kadromuz ve 15 yıllık kurumsal deneyimimiz ile hizmet veriyoruz

SİZİ ARAYALIM

Bize 0850 433 02 24 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM