Hizmetler


SİZİ ARAYALIM MI ?

HİZMETLER

Bize 0850 433 02 24 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

SİZİ ARAYALIM

İdari Yönetim Hizmetleri

Araçlarınızın her türlü,

Vergi
Trafik Cezası
Teslim Etme, İade Alma
Araç Durum Tespit ve Değerlendirme
Kasko – Trafik Poliçe yönetimi
Muayene v.s

gibi hizmetleri gelişmiş yazılım ortamımızda takip ediyor ve Türkiye genelindeki yaygın çalışma ağımız ile yönetiyoruz.

Müşteri Hizmetleri - Çağrı Hizmetleri Merkezi

Tüm araç kullanıcıları ve şirket yöneticilerinin tek bir telefonla tüm ihtiyaçlarına ulaşabildiği bir yapı ile hizmet veriyoruz.
Telefon ve mobil uygulama gibi çağdaş iletişim imkanları ile 7 / 24 tüm sorun ve taleplerinin alınması , takibi ve yönetiminin mümkün olduğu yapımızda çözüme odaklı yaklaşımımızla, genel müdürlük personeli ve araç sürücülerinin her zaman yanında oluyoruz.

Onarım Hizmetleri ve Onarım Hizmetleri Yönetimi


Bakım Hizmetleri ve Yönetimi
Arıza Onarım Hizmetleri ve Yönetimi
Hasar Onarım Hizmetleri Yönetimi
Rücu Takibi - Sigorta Şirketleri Hasar Takibi
Yedek Parça Tedarik ve Yönetimi

Tecrübelerimiz ile oluşturulmuş olan geniş servis ağımız ve/veya sizin tercih edeceğiniz servisler üzerinden Bakım, Arıza- ve Hasar onarım ve yönetimini sizin ile birlikte gerçekleştiriyoruz.

Maliyet Yönetimi ve Raporlaması

Maliyet Yönetimi ve Raporlaması

Maliyet yönetiminde tasarruf doğru tespitle başlar ve standart hale getirilmiş ücretlendirme ile gerçekleştirilir.


Sabit ve standart ücretlendirme sistemi, yedek parça tedarik sistemi , onarım zamanı yönetimi ve ikame araç yönetimi konularındaki deneyimimiz ve güçlü yazılımımız ile maliyet yönetimi konusunda geniş kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz.


Yazılım ortamımızda her koşulda, her türlü bilgiyi tüm detayıyla doğru bir database mimarisi ile saklıyor ve sizlerin profesyonel sorumluluklarınızı şeffaf bir şekilde yerine getirecek şekilde dizayn edilmiş olan raporlama ortamında hizmetinize sunuyoruz.

Lastik Yönetimi

Lastik yönetimini, Türkiye genelinde 48 ayrı depoda, uygulama ile deneyimlenmiş, tüm ihtiyaçları kapsayan, her bir lastiğin kullanım zamanı ve araçlarının ayrı, ayrı takip edilebildiği özel bir yazılım ile gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyatla lastik temini sağlıyoruz.

Yakıt Yönetimi

Yakıt Yönetimi

Yakıt konusunda yapmış olduğumuz anlaşmalar ile iskontolu yakıt kullanma imkanı ve akaryakıt firmaları ile entegre sistem sayesinde araç ve personel bazında yakıt kullanımının ana sistem üzerinde takibini sağlıyoruz.

İkame Araç Yönetimi

İkame araç yönetimini herhangi bir neden ile hizmet dışı kalan araç için, araç kullanıcısının konforundan ödün vermeden, merkezi olarak yapıyoruz.

2. El Satış

Satışına karar verilen araçlarınızın Türkiye genelinde kullanıcıdan alınması, durum tespiti ve değerlemesinin yapılması ve en iyi fiyatla internet üzerinden satışının yönetilmesini gerçekleştiriyoruz.

Satınalma Danışmanlığı

Kurumunuz için uygun fiyat ve şartlar ile araç alımı konusunda destek veriyoruz.